Nejlepší léto 1.díl

16. října 2011 v 0:52 | Ady |  Nejlepší léto


VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!! Je prvního srpna a zrovna slavím svoje 18té narozeniny. Na mojí malé oslavičce je pouze moje máma i s jejím přítelem Davidem ,můj věčně neúnavně otravný pubertální bratr, můj úžasný přítel a moje nejlepší kamarádka Týnka.


,,Tak už ty svíčky sfoukni ať můžeme rozbalovat dárky a navíc dort s voskem asi není žádná lahoda!"
,,Týnko, nejsi tak trošku zbrklá, co?"
,,Na to sis už měla zvyknout dávno!" vyplázla na mě jazyk a udělala grimasu ze které by praskla smíchy i šíleně smutná princezna.
,,No tak jo ty nedočkavko!"
,,Nezapomeň si něco přát." popíchla mě. V duchu sem si opakovala jen jedno: Ať je tohle léto moje nejlepší! A sfoukla jsem ty pitomý svíčky.
,,Tak a jde se gratulovat!Nemůžu se dočkat až otevřeš můj dárek!" Týnka běhala po pokoji jako diblík a gratulovat mi musela jako první.Za ní stála moje mamka s Davidem a můj bratr Martin a až za ním,jako poslední Kamil, můj největší poklad světa.
,,Tady máš ty naše velká holko!" Týna mi vrazila dárkovou tašku, líbla mě na obě tváře a uvolnila místo dalšímu, máma s Davidem mi potřásli rukou a dostala jsem hezky zabalenou krabici. Bratr se ani nebtěžoval říct souvislou větu, jenom něco zamumlal, dal mi bomboniéru a zdekoval se do svého pokoje a po chvilce už jen bylo slyšet dunění metalu. Jako poslední mi šel přát Kamil.
,,Všechno nejlepší lásko moje." Nahnul se ke mě a věnoval mi dlouhý polibek. Až moc dlouhý na Týniny poměry a ta hned začala prskat jako křeček.
,,Nechte si to do pelechu jo? Vraz jí ten šíleně předraženej dárek co schováváš za zády ať už to máme za sebou." Oba jsme jen obrátili oči v sloup a Kamil mi dal růžový balíček zabalený v tom nejjemnějším papíru jaký jsem kdy viděla.
,,Tak začni rozbalovat." poháněla mě Týna.
,,Fajn, fajn, hádám, že tvůj dárek má přednost."
,,Jistě!" Vzala jsem tedy dárkovou tašku s medvíkem svírajícím v pacinkách dětské šáňo a s takovou narozeninovou čepičkou na hlavě a obrovským nápisem...HAPPY B-DAY!!! Jak originální! Nahlédla jsem dovnitř a v tu chvíli jsem měla jasno, Týna je absolutní blázen, ne že bych na to nepřišla už dřív, ale tohle mě v tom utvrdilo.
,,Stan?! Týno? Na co já potřebuju stan? A pod tím, to jsou plavky?"
,,Jo! Jedeme totiž na Mácháč!"
,,Cože?!"
,,No tak! Trošku nadšení ne? Budou to dva super strávený týdny!"
,,Dva týdny?! Teda Týno, to tě muselo stát velký přemáhání tohle vymyslet."
,,Si piš, takže bal tašky za týden vyrážíme!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tynka09 Tynka09 | E-mail | Web | 16. října 2011 v 7:01 | Reagovat

To je úžasný, věř mi!!! :) ... Kdy bude další díl?...xDDD

2 Sluníčko09 Sluníčko09 | 16. října 2011 v 16:22 | Reagovat

Děkuju :) snad se ti bude líbit i druhý díl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama